WordPress 301 yönlendirme (Redirection)

WordPress 301 yönlendirme (Redirection) Nasıl Yapılır? htaccess 301 sayfa yönlendirme, WordPress 301 Yönlendime İşleminin SEO Açısından Önemi 404 Hataları ve Yönlendirmeleri hakkında ayrıntılı kapsamlı bilgiler sunulmaktadır. WordPress sayfa yönlendirme, wordpress redirect, 301 yönlendirme süresi, wp 404 yönlendirme gibi konulara değinelim. Okumaya devam et WordPress 301 yönlendirme (Redirection)

WordPress Eklentisiz Okunma Sayısını Göstermek

WordPress Eklentisiz Okunma Sayısını Göstermek için, Yazı ve Sayfaların Görüntülenme sayısını WP-PostViews eklentisi ile halledebilirsiniz. Eklentisiz yapın bir de bu şekilde deneyin ki web siteniz daha hızlı çalışsın. Okumaya devam et WordPress Eklentisiz Okunma Sayısını Göstermek

WordPress Temel Tema Kodları

WordPress Temel Tema Kodlarım

WordPress Temel Tema Kodları ‘ndan yararlanarak kendinize özgü tasarımınız üzerinde kodlama yapaya bilirsiniz. Var olan bölümleri değiştirebilir, tasarımınızı geliştirebilirsiniz. WordPress Tema Kodları ile hazır kodları kullanarak özel tema yapabilirsiniz.

WordPress Temel Tema Kodları Kullanımı

1- Tema Url Adresi Kodu

<?php bloginfo('template_url'); ?>

2- Site Url Adresi Kodu

<?php bloginfo('siteurl');?>

3- Header.php Sayfa çağırıp gösterme kodu

<?php get_header(); ?>

Okumaya devam et WordPress Temel Tema Kodları

WordPress de Bir Sayfayı İstediğimiz Yerde Göstermek

WordPress de Bir Sayfayı İstediğimiz Yerde Göstermek isteyenler buradaki kodu kullanabilirler. WordPress Yazı, Sayfa çağırmak ve göstermek artık çok kolay. WordPress Yazı göstermek ve WordPress Sayfa göstermek için hazır kodu kullanabilirsiniz.

Okumaya devam et WordPress de Bir Sayfayı İstediğimiz Yerde Göstermek

WordPress Ortam Dosya Yükleme Limitini Arttırmak

WordPress Ortam Dosya Yükleme Limitini Arttırmak isteyenler için kesim çözüm, 2 mb dosya upload limiti, Ortam yükleme boyutunu arttırma yükseltmek yöntemleri hakkında bilgi vermek istiyorum.

Okumaya devam et WordPress Ortam Dosya Yükleme Limitini Arttırmak